Zamet ponovo pobijedio na teškom gostovanju!

zamet_rudar_rukomet_2016_01

Pred Zamećanima je domaća utakmica s Goricom koja nakon četiri odigrana kola ima isti broj bodova kao i Zamet. Utakmica se igra u subotu 29. listopada na Zametu.

Rijeka – Rukometaši Zameta nakon senzacionalne pobjede protiv Bukurešta i Kaštele nastavili su pobjednički niz i na gostovanju protiv ekipe Rudara iz Ruda te došli do nove prvenstvene pobjede rezultatom 28:25.

Zamet već na početku utakmice dolazi do vodstva od 4:1 uz dva pogotka Hrvatina i vodi sve do 15. minute kada Rudar izjednačuje na 8:8. Nakon toga Rudar dolazi i do drugog i ujedno posljednjeg izjednačenja na utakmici za 9:9. Zamet tada dolazi do prednosti koju ne ispušta do kraja poluvremena na koje se odlazi rezultatom 16:12 za Zamet. U drugom dijelu, uz pomoć svojih navijača, Rudar u dva navrata smanjuje prednost na samo dva pogotka zaostatka, posljednji put u 58. minuti na 27:25, ali raspoloženi golman Zamećana Đurica, uz 3 obranjena sedmerca i s ukupno 17 obrana ne dozvoljava preokret, a pogotkom Lučina Zamet dolazi do važne pobjede i ukupnog rezultata 28:25. Pred Zamećanima je domaća utakmica s Goricom koja nakon četiri odigrana kola ima isti broj bodova kao i Zamet. Utakmica se igra u subotu 29. listopada na Zametu.

– Došli smo do važne pobjede na teškom gostovanju protiv ekipe Rudara iz Ruda koji su prava domaćinska ekipe i gdje će svakoj ekipi biti teško doći do bodova u ovakvoj domaćinskoj atmosferi. Pred nama je nova prvenstvena obaveza protiv ekipe Gorice, a naravno da jedva čekamo i susret EHF Kupa protiv bundesligaša Melsungena, kazao je Marin Đurica, golman RK Zamet.