Rukometaši Zameta uvjerljivo pobijedili drugoplasirani Poreč!

Arhiva

Arhiva

U posljednjim minutama u igru ulaze i mladi igrači Zameta tako da se ukupno 12 igrača Zameta upisalo u strijelce.

Rijeka – Rukometaši Zameta u 10. kolu Premijer lige rukometaša pobijedili su s visokih 11 razlike drugoplasiranu ekipu Poreča rezultatom 38:27.

Već od samog početka Zamet kreće angažiranije i vodi najprije s jednim, a zatim dva pogotka prednosti. U prvom dijelu Poreč izjednačuje u tri navrata, a do kraja prvog dijela Zamet povećava prednost na velikih 18:11. Zamet i u drugom dijelu nastavlja u visokom ritmu i prednost se i dalje povećava. U posljednjim minutama u igru ulaze i mladi igrači Zameta tako da se ukupno 12 igrača Zameta upisalo u strijelce.

Pred rukometašima Zameta je prvenstvena stanka koja će im dobro doći obzirom na veliki broj utakmica odigranih na dva kolosjeka, prvenstvu i EHF kupu. Prvenstvo se nastavlja gostovanjem protiv Dubrave 11. veljače, nakon čega slijedi domaća utakmica protiv Metalca.