Prijateljski posjet: Rijeka i Spezija ‘razmijenili’ dresove

rijeka_spezia_razmjena_prijatejski_susret_2015

U redovima Spezije nastupila su i četiri igrača na posudbi iz Rijeke, Niko Datković, Mato Miloš, Zoran Kvržić i Josip Brezovec koji je u 45. minuti postigao prekrasan pogodak iz slobodnog udarca.

Rijeka – Nogometaši Spezia Calcio remizirali su na domaćem terenu protiv Pescare (2:2) u 33. kolu Serie B. Utakmici su prisustvovali predsjednik Uprave HNK Rijeka Damir Mišković, dopredsjednik Dean Šćulac, sportski direktor Srećko Juričić i trener Matjaž Kek.

Uoči početka utakmice održana je i manja svečanost u kojoj je, zbog izrazito prijateljskih odnosa dva kluba pod kapom Social Sporta, vodstvo HNK Rijeka simbolično razmijenilo dresove sa svojim domaćinima, dopredsjednicima Angiolinom Barrecom i Andreom Corradinom te sportskim direktorom Guidom Angelozzijem.