hnk_rijeka_nk_inter_2016_rujevica_3_01

Igrala se 67. minuta kada je Vešović izborio slobodan udarac na desnoj strani. Mišić je ubacio, Andrijašević je bio najviši i pogodio mrežu za erupciju oduševljenja – 1:0. Veliku fotogaleriju s utakmice pogledajte na ovom linku

hnk_rijeka_nk_inter_2016_rujevica_5_01

Rijeka – Nogometaši Rijeke pobijedili su Inter 1:0 u utakmici 13. kola MAXtv Prve lige zadržavši prednost na vrhu ljestvice i upisavši pritom 11. prvenstvenu pobjedu.

Rijeka je stigla do druge pobjede protiv momčadi iz Zaprešića u posljednjih šest ogleda, te petu utakmicu zaredom nije primila pogodak.

Rijeka je, kao i u svim utakmicama ove sezone, krenula agresivno i raspoloženo. Izabranici Matjaža Keka kružili su oko kaznenog prostora Intera, ali udarci s poludistance i mnogobrojni ubačaji nisu dali rezultata.

hnk_rijeka_nk_inter_2016_rujevica_1_01

U 12. minuti Elez je sjajno izbacio Gavranovića dugom loptom, napadač Rijeke izborio se za poziciju, ali njegov udarac s 12 metara obranio je vratar Intera.

Rijeka je sve više pritiskala, a onda je u 30. minuti sjevnula kontra gostiju. Brza kontra Intera, Puljić je na trenutak pobjegao Elezu i lijepim udaracem s 25 metara pogodio gredu!

Dvije minute kasnije Šoljić je pucao glavom, ali Prskalo je efektno obranio. Rijeka se nije dala smesti, najbliže golu stigla je u 42. minuti. Bradarić je milimetarski točnom loptom pronašao Ristovskog koji je odigrao povratno za Gavranovića, ali udarac je prošao uz vratnicu.

hnk_rijeka_nk_inter_2016_rujevica_2_01

Rijeka je bila konkretnija u nastavku, Vešović i Gorgon našli su se u situacijama pred samim golom Intera, ali nije bilo završnice.

Kada nije išlo riječkim napadačima zamalo je Bosec u 48. minuti zatresao vlastitu mrežu. Igrala se 67. minuta kada je Vešović izborio slobodan udarac na desnoj strani. Mišić je ubacio, Andrijašević je bio najviši i pogodio mrežu za erupciju oduševljenja – 1:0.