Održano otvoreno prvenstvo Rukavca do 14 godina

op_rukavca_tenis_2014_r (2)

Na turniru je nastupilo trideset natjecatelja, a od 22 prijavljena dječaka titulu pobjednika odnio je domaći igrač Niko Bagarić (TK Rukavac), dok je u konkurenciji djevojčica slavila Petra Ivanišević (TK Jadranka Lošinj).

Rukavac – Iz kalendara Hrvatskog teniskog saveza 30. i 31. kolovoza na tenis terenima sportskog centra ”Damar“ održano je Otvoreno prvenstvo Rukavca za djevojčice i dječake do 14. godina u organizaciji Tenis kluba Rukavac.

op_rukavca_tenis_2014_r (3)

Od 22 prijavljena dječaka titulu pobjednika odnio je domaći igrač Niko Bagarić (TK Rukavac), drugo mjesto pripalo je Marinu Marcan (TK Pećine), dok su treće mjesto podijelili Dominik Jelušić (Tk Rukavac) i Đani Ivičić (TK Iteam Zagreb)

Od osam prijavljenih djevojčica, prvo mjesto osvojila je Petra Ivanišević (TK Jadranka Lošinj), drugo mjesto pripalo je Renati Hunčak (TK Kastav), a treće mjesto podijelile su Sara Jurdana (TK Rukavac) i Uma Priskić (TK Rukavac).

Na kraju je je odigran i turnir parova. U muškoj konkurenciji slavili su par Ivičić/Martinović ispred para Biondić/Zorica
U konkurenciji cura prvo mjesto osvojile su par Hunčak D./ Ivanišević ispred para Jović / Hunčak R.

Da sve protekne u najboljem redu te fer i sportskoj borbi potrudio se sudac Alex Humski.