Objavljene kandidacijske liste za mjesne odbore @ Opatija

08/05/2011

izbori_mo_sm…danas donosimo liste za mjesne odbore Dobreć, Ika, Ičići, Belveder, Centar I i II te Kosovo…

…drugih sedam lista donosimo sutra…

Opatija – Poznate su stranke i pojedinci koji će se naći na biračkim listićima na izborima za vijeća 14 mjesnih odbora (bez Opriča) ove nedjelje. U Dobreću će se ”sukobiti” HDZ predvođen dosadašnjim predsjednikom Mjesnog odbora Brankom Vodopićem, IDS kojeg vodi Milan Tulman, Nezavisna lista Morena Negrića te SDP na čelu s Lorenom Bašan.

Za mjesta u Vijeću MO Ika boritt će se Davor Bkaženić kako nositelj liste Akcije mladih, dosadašnji predsjednik Radovan Trinajstić uime IDS-a, nezavisni kandidat Anton Zahej sa svojom listom, Zlatan Prenc kao čelnik PGS-a te Emil Priskić koji će predvoditi koaliciju SDP-a i HSU-a.

U Ičićima će birače dočekati samo tri liste – HDZ-ova, IDS-ova i SDP-ova, koje će nositi Dušan Paro, dosadašnji predsjednik Marin Starčić i Janko Marin. Samo tri izbora imat će i stanovnici Belvedera, koji će svoje vijećnike odabrati s lista HDZ-a pod vodstvom Lovre Burazera, HNS-a s nositeljem Brunom Starčićem te one koalicijske, SDP-a i IDS-a, čiji je nositelj dosadašnji predsjednik Neven Varljen.

Gužve će zato biti na biračkim listićima u MO Centar I., gdje će se sukobiti čak pet lista, a zanimljivo je da na njima neće biti dosadašnji predsjednik Boris Lazarić. Za njegovo mjesto natjecat će se Robert Kurelić (AM), Šime Jović (HDZ), Rino Ravnić (IDS), Diego Lipovšek (PGS) te Dušan Mušćo (koalicija SDP-HNS). Njihovi susjedi iz mjesnog odbora Centar II. moći će svoje glasove dati Anici Aščić-Gudeljević (HDZ), Renatu Suriću (koalicija IDS-HNS-HSU) ili Vilmi Trošelj Živanović (SDP).

HDZ će imati prvo mjesto i na listiću za MO Kosovo, gdje će stranačku listu predvoditi Petar Pekar. Aldo Simper zastupat će interese koalicije HSU-HNS, Anton Brnečić IDS-a, Dora Luksetić PGS-a, a Dušan Kotur SDP-a.

U nastavku pročitajte imena kandidata za prvih sedam mjesnih odbora.

DOBREĆ

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
1. BRANKO VODOPIĆ, Hrvat, Dobreć, Kožuli 73/a, nositelj liste
2. ALOJZ RUBIL, Hrvat, Dobreć, Dobreć 47/a
3. LUKA MRŠIĆ, Hrvat, Dobreć, Dobreć 60/b
4. IVICA PUSTAIĆ, Hrvat, Dobreć, Dobreć 23/b
5. JOSIP KRUŽIĆ (PEPIĆ), Hrvat, Dobreć, Dobreć 47
6. JOSIP KRUŽIĆ (GVERA), Hrvat, Dobreć, Dobreć 12
7. MESUD JAKUPOVIĆ, Bošnjak, Dobreć, Dobreć 16/c

2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS
1. MILAN TULMAN, Hrvat, Dobreć, Dobreć 61/b, nositelj liste
2. VANDA POLEGUBIĆ, Hrvatica, Dobreć, Dobreć 13
3. RUŽICA PERIŠIĆ, Hrvatica, Dobreć, Dobreć 60
4. VALTER TURKOVIĆ, Hrvat, Dobreć, Dobreć 69
5. ROBERTA BROZAN, Hrvatica, Dobreć, Dobreć 15/c
6. DANIJELA PETRIČIĆ, Hrvatica, Dobreć, Dobreć 13/a
7. ANDREJ MANDIĆ, Hrvat, Dobreć, Dobreć 44

3. NEZAVISNA LISTA MORENA NEGRIĆA
1. MORENO NEGRIĆ, Hrvat, Dobreć, Dobreć 43/a, nositelj liste
2. IGOR RAVNIĆ, Hrvat, Dobreć, Dobreć 23/a
3. MARIO JAKOTIĆ, Hrvat, Dobreć, Dobreć 33
4. ZORAN PERIŠIĆ, Hrvat, Dobreć, Dobreć 60
5. VINKO SIMONČIĆ, Hrvat, Dobreć, Dobreć 45
6. VEDRAN POLEGUBIĆ, Hrvat, Dobreć, Dobreć 51
7. NINA PETRIČIĆ, Hrvatica, Dobreć, Dobreć 13/a

4. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
1. Dr.sc. LORENA BAŠAN, Hrvatica, Dobreć, Dobreć 88, nositelj liste
2. GORDAN FILINIĆ, dipl.ing, Hrvat, Dobreć, Dobreć 61
3. EDITA TURKOVIĆ, Hrvatica, Dobreć, Dobreć 69
4. SANDRA VISKIĆ, Hrvatica, Dobreć, Dobreć 67
5. DAVORKA BAŠAN, Hrvatica, Dobreć, Dobreć 88
6. SUZI MIHALIĆ, Hrvatica, Dobreć, Dobreć 35/b
7. ZDENKA PETRIČIĆ-ANIČIĆ, Hrvatica, Dobreć, Dobreć 3

I K A

1. AKCIJA MLADIH – AM
1. DAVOR BLAŽENIĆ, Hrvat, Ika, Borisa Zdrinšćaka 1, nositelj liste
2. MARINO ZAHEJ, Hrvat, Ika, Primorska 12
3. SARA VRSALOVIĆ, Hrvatica, Ika, Primorska 35/a
4. KRISTIJAN ŠTEMBERGER, Hrvat, Ika, Primorska 30
5. LINDA JUREŠIĆ, Hrvatica, Ika, Put za Brdo 15
6. ANA LONČAR, Hrvatica, Ika, Primorska 3
7. ALEKSANDRA MENDER, Hrvatica, Ika, Primorska 33

2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS
1. RADOVAN TRINAJSTIĆ, Hrvat, Ika, Borisa Zdrinšćaka 12, nositelj liste
2. IGOR SABLIĆ, Hrvat, Ika, Borisa Zdrinšćaka 17
3. MARINO GRŽIN, Hrvat, Ika, Emila Krajcara 14
4. KRISTIJAN BOŠNJAK, Hrvat, Ika, Primorska 28
5. BRANKA SOŠIĆ, Hrvatica, Ika, Put za Brdo 4
6. ZORAN JURČIĆ, Hrvat, Ika, Antona Brubnjaka 8
7. MIRKO ĐOLONGA, Hrvat, Borisa Zdrinšćaka 2

3. NEZAVISNA LISTA ANTONA ZAHEJA
1. ANTON ZAHEJ, Hrvat, Ika, Primorska 12, nositelj liste
2. TOMISLAV DIJAN, Hrvat, Ika, Primorska 43
3. NEREO CRNIĆ, Hrvat, Ika, Antona Brubnjaka 7
4. MARKO PAVLIN, Hrvat, Ika, Primorska 6
5. FRANKO MARČENIĆ, Hrvat, Ika, Antona Brubnjaka 18
6. EDUARD BERNEČIĆ, Hrvat, Ika, Primorska 13
7. DORIJAN RADMANOVIĆ, Hrvat, Ika, Put za Brdo 2

4. PRIMORSKO-GORANSKI SAVEZ – PGS
1. ZLATAN PRENC, Hrvat, Ika, Primorska 44, nositelj liste
2. MILUTIN BABIĆ, nacionalnost – nije se izjasnio, Ika, Primorska 33.
3. GORDANA DEVČIĆ, nacionalnost – nije se izjasnila, Ika, Primorska 38
4. DRAŽEN POPOVIĆ, Hrvat, Ika, Borisa Zdrinšćaka 6
5. NIKSI ŽIGULIĆ, Hrvatica, Ika, Borisa Zdrinšćaka 9
6. MILICA ALEKSIĆ, Srpkinja, Ika, Primorska 9
7. KARMEN PRENC, Hrvatica, Ika, Primorska 44

5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU (koalicija)
1. EMIL PRISKIĆ, Hrvat, Ika, Borisa Zdrinšćaka 16, nositelj liste
2. DUŠAN KADMEN, Hrvat, Ika, Primorska 1
3. ĐANI LUKŠIĆ, Hrvat, Ika, Antona Brubnjaka 14
4. MARIJA ALKIER, Hrvatica, Ika, Borisa Zdrinšćaka 7
5. BRANKO MILOVANOVIĆ, Srbin, Ika, Primorska 21
6. BORIVOJ KRAINER, Hrvat, Ika, Antona Brubnjaka 3
7. LUCIANO BUDICIN, Talijan, Ika, Primorska 12

IČIĆI

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
1. DUŠAN PARO, Hrvat, Ičići, Liburnijska 18, nositelj liste
2. VESELKO KAŠIĆ, Hrvat, Ičići, Poljanska cesta 50/a
3. MAJA GAGULIĆ, Hrvatica, Ičići, Liburnijska 20
4. LJERKA HORVAT, Hrvatica, Ičići, Brdo 43
5. SUZANA ŠKARICA-STUPIČIĆ, Hrvatica, Ičići, Stubište dr. Ante Mandića 9
6. IVO BARAČ, Hrvat, Ičići, Poljanska cesta 53
7. NATAŠA MAVROVIĆ-ĆALIŠ, Hrvatica, Ičići, Fantovo 11

2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS
1. MARIN STARČIĆ, Hrvat, Ičići, Poljanska cesta 63, nositelj liste
2. JOSIP PEČEK, Hrvat, Ičići, Omladinska 16
3. EDUARD GRIZILO, Hrvat, Ičići, Poljanska cesta 58
4. SANDA GRČEVIĆ, Hrvatica, Ičići, Poljanska cesta 23
5. IGOR KORIĆ, Hrvat, Ičići, Brdo 18/d
6. KRISTIJAN IVANIČIĆ, Hrvat, Ičići, Poljanska cesta 49
7. ADRIJANA ANIČIĆ ŠIKULEC, Hrvatica, Ičići, 43. istarske divizije 6

3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
1. JANKO MARIN, Hrvat, Ičići, Mornarska 20, nositelj liste
2. RENATO KINKELA, Hrvat, Ičići, Brdo 31
3. DAVOR DUJMIĆ, Hrvat , Ičići, Poljanska cesta 21
4. TINA KAŠIĆ, Hrvatica, Ičići, Poljanska cesta 33
5. ANĐELKO ĐIRLIĆ, Hrvat, Ičići, Brdo 41
6. BRANKO PETRIČIĆ, Hrvat, Ičići, Ulica kamelija 3
7. ŽELJKO DENONA, Hrvat, Ičići, Put za Veprinac 11

BELVEDER

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA -HDZ
1. LOVRO BURAZER, Hrvat, Opatija, Maršala Tita 33, nositelj liste
2. MATE GJIRLIĆ, Hrvat, Opatija, Stubište Adeline Del Mestre 3
3. SLAVKO BUŽDON, Hrvat, Opatija, Stubište Adeline Del Mestre 3
4. ŠTEFANIJA MARTINUŠ, Hrvatica, Opatija, Mileve Sušanj 22
5. ALEN ČIČIĆ, Hrvat, Opatija, Prolaz Matka Brajše 1
6. ANNA ZOHIL, Hrvatica, Opatija, Maršala Tita 47
7. MARIN MARTINUŠ, Hrvat, Opatija, Mileve Sušanj 11

2. HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI
1. BRUNO STARČIĆ, Hrvat, Opatija, Prolaz Matka Brajše 18, nositelj liste
2. MARINA GAŠPARIĆ, nacionalnost – nije se izjasnila, Opatija, M. Tita 27
3. GORDANA GRGURINA, Hrvatica, Opatija, Dr. Matka Laginje 22
4. DRAŽEN MITROVIĆ, Hrvat, Opatija, Mileve Sušanj 24
5. SINIŠA ČULIĆ, Hrvat, Opatija, Mileve Sušanj 11
6. MIHOVIL ĆUK, Hrvat, Opatija, Maršala Tita 17
7. ANITA SPINČIĆ, Hrvatica, Opatija, Maršala Tita 40

3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP, ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS (koalicija)
1. NEVEN VARLJEN, dr.med, Hrvat, Opatija, Maršala Tita 21, nositelj liste
2. FERNANDO KIRIGIN, Hrvat, Opatija, Ive Kaline 3
3. ERNIE GIGANTE DEŠKOVIĆ, Talijan, Opatija, Maršala Tita 37
4. Dr.sc. LARA JELENC, Hrvatica, Opatija, Dr. Matka Laginje 22
5. DUŠKO JELIČIĆ, Hrvat, Opatija, Prolaz Matka Brajše 24
6. ARSEN STANIĆ, dr. med, Hrvat, Opatija, Maršala Tita 14
7. SILVANO MARTINČIĆ, Hrvat, Opatija, Maršala Tita 37

OPATIJA-CENTAR I

1. AKCIJA MLADIH – AM
1. ROBERT KURELIĆ, Hrvat, Opatija, Maršala Tita 120, nositelj liste
2. MARKO BARČ, Hrvat, Opatija, Maršala Tita 108/2
3. MARIJAN GVOZDIĆ, Hrvat, Opatija, Nova cesta 101
4. VILMA KRIVOKUĆA, Hrvatica, Opatija, Augusta Šenoe 5/3
5. ASTRID MALNIG MANITAŠEVIĆ, Hrvatica, Opatija, Dantea Alighieria 1
6. OLIVER KURELIĆ, Hrvat, Opatija, Maršala Tita 120
7. SANDRO BENČINIĆ, Hrvat, Opatija, Maršala Tita 103

2. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
1. ŠIME JOVIĆ, Hrvat, Opatija, Nikole Tesle 1, nositelj liste
2. ILINKA CREPULJA, Hrvatica, Opatija, Viktora Cara Emina 4
3. GORAN CRNKOVIĆ, Hrvat, Opatija, Radnička 9
4. NIKOLA BRKIĆ, Hrvat, Opatija, 9. rujna 5
5. ANTE MIŠETIĆ, Hrvat, Opatija, Eugena Kumičića 21
6. VINKO PINEZIĆ, Hrvat, Opatija, Svetog Florijana 18
7. JOSIP VLADIMIR SUDIĆ, Hrvat, Opatija, Eugena Kumičića 10

3. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS
1. RINO RAVNIĆ, Hrvat, Opatija, Stubište Dražica 1, nositelj liste
2. EGIDIO ZOVIĆ, nacionalnost – nije se izjasnio, Opatija, Maršala Tita 108
3. ALEN LAZARIĆ, Hrvat, Opatija, Nova cesta 81
4. BORIS URŠIĆ, Hrvat, Opatija, Maršala Tita 128
5. BILJANA PUŽ, Hrvatica, Opatija, Viktora Cara Emina 3
6. DINKO BROZOVIĆ, Hrvat, Opatija, Jurja Dobrile 5
7. ANA PUŽ, Hrvatica, Opatija, Maršala Tita 116/3

4. PRIMORSKO-GORANSKI SAVEZ – PGS
1. DIEGO LIPOVŠEK, Hrvat, Opatija, Svetog Florijana 20, nositelj liste
2. Prof.dr.sc. RENATA DOBI-BABIĆ, Hrvatica, Opatija, Svetog Florijana 20
3. IVO JURETIĆ, Hrvat, Opatija, Radnička 12.
4. RENE PUHARIĆ, dr.med, Hrvat, Opatija, Eugena Kumičića 10
5. IGOR BENIĆ, Hrvat, Opatija, 9. rujna 1
6. MARKO ŠKROKOV, Hrvat, Opatija, Poginulih hrvatskih branitelja 4
7. MARIJA JURETIĆ, Hrvatica, Opatija, Radnička 12

5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS (koalicija)
1. DUŠAN MUŠĆO, Hrvat, Opatija, Eugena Kumičića 3, nositelj liste
2. LOREDANA GLUHAK, Hrvatica, Opatija, Radnička 10
3. VEČESLAV GRŽINIĆ, Hrvat, Opatija, Jurja Dobrile 12
4. IVONE ŠABARIĆ RUBEŠA, Hrvatica, Opatija, Maršala Tita 114/2
5. JOSIP BAČIĆ, Hrvat, Opatija, Maršala Tita 91
6. BRANKO KOVAČEVIĆ, Hrvat, Opatija, Augusta Šenoe 5
7. DUŠKO VRZIĆ, Hrvat, Opatija, 9. rujna 12

OPATIJA-CENTAR II

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
1. ANICA AŠČIĆ-GUDELJEVIĆ, Hrvatica, Opatija, Stubište Marušinac 5, nositelj liste
2. DAN KULIŠIĆ, Hrvat, Opatija, Stubište Mušićevac 10
3. JOSIP JURASIĆ, Hrvat, Opatija, Emila Bošnjaka 8
4. BENKO RADAN, Hrvat, Opatija, Stubište Juliusa Glaxa 4
5. SLAVKO BOŠNJAK, Hrvat, Opatija, Stubište Vincenta od Kastva 3
6. TOMO ČUSEK, Hrvat, Opatija, Stubište Veprinačkog statuta 10
7. VLADO GERŠAK, Hrvat, Opatija, Put za Trbuhovac 9

2. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS, HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU (koalicija)
1. RENATO SURIĆ, Hrvat, Opatija, Šetalište Carmen Sylve 21, nositelj liste
2. ZORICA ŠAIN, nacionalnost – nije se izjasnila, Opatija, Emila Bošnjaka 12
3. ĐUKA PETRIĆ, nacionalnost – nije se izjasnio, Opatija, Emila Bošnjaka 12
4. IGOR ŠKRINJAR, Hrvat, Opatija, Stubište Veprinačkog statuta 18
5. NEVA PIZZUL, Hrvatica, Opatija, Stubište Juliusa Glaxa 2
6. JOSIP ŠKRINJAR, Hrvat, Opatija, Stubište Veprinačkog statuta 18
7. EDUARD PAUŠIĆ, Hrvat, Opatija, Ulica palmi 4

3. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
1. VILMA TROŠELJ ŽIVANOVIĆ, Hrvatica, Opatija, Put za Trbuhovac 4, nositeljica liste
2. LIDIJA BAGARIĆ, Hrvatica, Opatija, Put za Trbuhovac 4
3. DENIS BOLIĆ, Hrvat, Opatija, Put u Bregi 25
4. PETRA ADELAJDA MIRKOVIĆ, Hrvatica, Opatija, Stubište Marušinac 24
5. SLOBODAN TRIFUNOVIĆ, Srbin, Opatija, Vrutki 33
6. GIANFRANKO GHERLIZA, Hrvat, Opatija, Šetalište Carmen Sylve 8
7. ERIKA NAHMIJAS, Hrvatica, Opatija, Joakima Pilata 6

KOSOVO

1. HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA – HDZ
1. PETAR PEKAR, Hrvat, Opatija, Kosićevo 8, nositelj liste
2. MARK GREGORIĆ, Hrvat, Opatija, Varljenska cesta 24/3
3. DAJANA PRIZMIĆ, Hrvatica, Opatija, Castel San Pietro Terme 4
4. MIJO JELIĆ, Hrvat, Opatija, Kosićevo 2
5. MATE RUDIĆ, Hrvat, Opatija, Davorina Trinastića 5
6. MANDA ŽUDIĆ, Hrvatica, Opatija, Kosićevo 5
7. ROBERT ŠPILJAK, Hrvat, Opatija, Kosićevo 9

2. HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA – HSU, HRVATSKA NARODNA STRANKA – LIBERALNI DEMOKRATI – HNS (koalicija)
1. ALDO SIMPER, Hrvat, Opatija, Davorina Trinajstića 2, nositelj liste
2. JELENA FIRIS, nacionalnost – nije se izjasnila, Opatija, Davorina Trinajstića 2
3. STEVAN ĆULAJA, Srbin, Opatija, Kosićevo 5
4. ANDRIJA CAR mr.sc, Hrvat, Opatija, 1. istarske čete 5
5. DUJAN KNEŽEVIĆ, Hrvat, Opatija, Davorina Trinajstića 1
6. ORTENSIO TERTAN, Talijan, Opatija, Davorina Trinajstića 2
7. OBRAD MALEŠ, Srbin, Opatija, Davorina Trinajstića 2

3. ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR – IDS
1. ANTON BRNEČIĆ, Hrvat, Opatija, 1. istarske čete 3, nositelj liste
2. DANIJELA ĐURIĆ, Hrvatica, Opatija, Kosićevo 5
3. IVAN ŠIMIĆ, Hrvat, Opatija, 1. istarske čete 3
4. GORDAN TOMAŠIĆ, Hrvat, Opatija, Kosićevo 11
5. MARIJA STARČIĆ, Hrvatica, Opatija, Kosićevo 3
6. IVAN GRAKALIĆ, Hrvat, Opatija, Varljenska cesta 24/2
7. PETAR ŽIKOVIĆ, Hrvat, Opatija, 1. istarske čete 3

4. PRIMORSKO- GORANSKI SAVEZ – PGS
1. DORA LUKSETIĆ, Hrvatica, Opatija, Kosovo 9, nositeljica liste
2. DENIS LAGINJA, Hrvat, Opatija, Varljenska cesta 24/3
3. ŽELJKO STARAJ, Hrvat, Opatija, Kosićevo 2
4. DOLORES SEMENČIĆ, Hrvatica, Opatija, Kosićevo 2
5. MILAN JERKOVIĆ, Hrvat, Opatija, 1. istarske čete 11
6. IVE LABOR, Hrvat, Opatija, Kosićevo 4
7. DRAGICA LAGINJA, Hrvatica, Varljenska cesta 24/3

5. SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE – SDP
1. DUŠAN KOTUR, nacionalnost – nije se izjasnio, Opatija, Davorina Trinajstića 1, nositelj liste
2. BRANKO MOČIBOB, Hrvat, Opatija, Kosićevo 3
3. MILAN KOROLIJA, Srbin, Opatija, Castel San Pietro Terme 3
4. ANTE ZEKIĆ, Hrvat, Opatija, Kosićevo 8
5. MLADENKO CAREV, Hrvat, Opatija, Kosićevo 11
6. BOSILJKA ŽIKOVIĆ, Hrvatica, Opatija, I. istarske čete 3
7. DALIBOR KALAJDŽIĆ, Hrvat, Opatija, Davorina Trinajstića 2

Davor Žic / Liburnija.net

Vezane vijesti:
Izbori za MO sredinom svibnja @ Opatija
___________________________________________________________________________________________
Portal Liburnija.net; Vaše novosti iz Liburnije – Opatija, Kastav, Matulji, Lovran i Mošćenička Draga

Oznake: , , , , , , , , , , , , , , , ,

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads

  • Ads