NK Opatija: Izvještaji s utakmica mlađih uzrasta

Arhiva

Arhiva

Izvještaje s utakmica i rezultate pročitajte u nastavku teksta…

Opatija – Proteklog vikenda mlađi uzrasti nogometnog kluba Opatiji bili su akciji. Kadeti i juniori su u Žuknici gostovali kod vršnjaka iz Pomorca, dok su mlađi i stariji pioniri na domaćem terenu dočekali kolege iz NK Vinodol. Izvještaje s utakmica i rezultate pročitajte u nastavku teksta…

1. NL NS RIJEKA – KADETI 14/15 SKUPINA A
Kolo: 8
Kategorija: KADETI
Igralište: Žuknica
Suci: Davor Bogičević ( Rijeka ), Danijel Trbulin ( Rijeka ), Hrvoje Perkov ( Rijeka )
Delegat: Vojislav Aladžić
Liječnik: Predrag Vlahović

NK POMORAC – NK OPATIJA 0 : 1 ( 0:1 )
NK OPATIJA:
Ravlić, Lončarica, A.Šaina, Smolica, Vučković (69′ Tešić), Gerčer (78′ Marković), M.Jukičić, Surina (41′ Vlah), Pobar, Džinić (69′ Kostić), Bačvarov (77′ Bošnjak)
Trener: Đani Sinožić

Strijelci: 0:1 Marijan Džinić u 18′

Žuti kartoni: Vušković ( Pomorac ), Lončarica, Bačvarov ( Opatija )

Kadeti NK Opatija

1. NL NS RIJEKA – JUNIORI 14/15 SKUPINA A
Kolo: 8
Kategorija: JUNIORI
Suci: Danijel Trbulin ( Rijeka ), Davor Bogičević ( Rijeka ), Hrvoje Perkov ( Rijeka )

NK OPATIJA:
Stjepić, Pavešić (56′ Mrzlić), Mahulja, Martinčić (67′ Antolović), Rupnik, M.Prpić, Radan, Ciceran, Jovanović (67′ Bobinac), Vrdoljak, T.prpić
Trener: Dalibor Zobić

Strijelci: 0:1 Andrej Rupnik u 25′

Žuti kartoni: Fabijanić, Stevanović, Franović ( Pomorac )

Teška i neizvjesna utakmica u kojoj su gosti iz Opatije u prvom poluvremenu imali “saveznika” (vjetar) i postigli jedini zgoditak na utakmici, za razliku od domaćina, koji u drugom poluvremenu nisu uspjeli iskoristiti jaku buru koja je dosta ometala “normalnu” igru.

NK OPATIJA:
D.Kinkela, N.Džaja, F.Kinkela, T.Blečić (47′ Babajić), Hrmić, Bolterstein, Šimunić (38′ Peruč), J.Sinožić, Marok Zanett, Pozderac, Traub
Trener: Sanjin Pavinčić

Strijelci: 1:0 Dominic Traub u 11′; 2:0 David Šimunić u 14′; 2:1 Ivan Butković u 32′; 2:2 Noel Peričić u 40′

Nakon prvog poluvremena izgledalo je da će Opatijci lako do pobjede, no na kraju moraju biti zadovoljni i s remijem, jer su igrači Vinodola u drugom poluvremenu bili bolja ekipa.

Mlađi pioniri NK Opatija

Kolo: 9
Kategorija: ST. PIONIRI

NK OPATIJA – NK VINODOL 6 : 2 ( 1:1 )
NK OPATIJA:
Vrkić, Bubnić, Brckan, Kozina, A.Sušanj, Ivančić, Horvatić, Paro, Šimić, Varljen, Matulja ( Bezinović, Gecaj, A.Sikirica, M.Sušanj, Šepiić, Frleta )
Trener: Saša Lenac

Strijelci: 0:1 Marin Mataija u 4′; 1:1 Matija Matulja u 21′; 2:1 Matija Matulja u 41′; 2:2 Marin Mataija u 48′; 3:2 Petar Kozina u 60′ iz 11m; 4:2 Matija Matulja u 62′; 5:2 Erik Milo Varljen u 67; 6:2 Mateo Sušanj u 70′

Na krilima Matije Matulje koji je bio nerješiva enigma za obranu Vinodola, Opatijci su u posljednjih 20 minuta utakmice došli do uvjerljive pobjede.