Kvalifikacije za PH : Poraz mlađih juniora u Zagrebu

Arhiva

Arhiva

Utakmica je bila neizvjesna do samog kraja treće četvrtine kada domaći vaterpolisti serijom od četiri uzastopna pogotka bježe na nedostižnu razliku koju uspijevaju sačuvati do kraja susreta.

Zagreb – Mlađi juniori poraženi su od svojih vršnjaka iz Vaterpolo kluba Zagreb rezultatom 11 : 7.

S obzirom da su već ranije osigurali majstoricu sa Medveščakom, Opatijci su u Zagrebu nastupili bez svojih ponajboljih pojedinaca čime su priliku dobili igrači sa manjom minutažom.

Prva utakmica majstorice za plasman na finalni turnir Opatija : Medveščak igra se u subotu sa početkom u 19 sati na bazenima Kantrida.