Kvalifikacije za kup RH : Uvjerljive pobjede kadeta i juniora

vk_opatija_mladi_kadeti (3)

U prvoj utakmici kadeti su predvođeni Tinom Brubnjakom i Andrejom Grubješićem već u prvih sedam minuta došli do ogromne prednosti od 8 : 0 koju su bez većih problema održavali do samog kraja.

Volosko – Opatijski kadeti i juniori zabilježili su uvjerljive pobjede u dvostrukom srazu protiv ZPK iz Zagreba u sklopu kvalifikacija za odlazak na završnicu kupa Hrvatske.

Juniori su nakon visokog vodstva od 6 : 1 u prvoj četvrtini nastavak utakmice odigrali u nešto lakšem ritmu pa su gosti na kraju doživjeli donekle podnošljiv poraz.