Kvalifikacije za kup RH : Mlađi kadeti minimalno poraženi u Slavonskom Brodu

vk_opatija_mladi_kadeti_2016_osijek (2)_01

S obzirom da su Brođani u prvoj utakmici na bazenu Kantrida došli do pobjede na puno lakši način, jako veseli igrački napredak mladih Opatijaca u posljednjih mjesec dana.

vk_opatija_mladi_kadeti_2016_osijek (3)_01

Volosko – Mlađi kadeti Opatije oprostili su se od natjecanja u hrvatskom kupu za ovu godinu, porazom u Slavonskom Brodu od domaće Marsonie, rezultatom 13 : 12.

U izjednačenoj utakmici presudna je bila treća četvrtina koju su Opatijci izgubili sa 5 : 1 čime su prosuli vodstvo od 10 : 7 na poluvremenu. S obzirom da su Brođani u prvoj utakmici na bazenu Kantrida došli do pobjede na puno lakši način, jako veseli igrački napredak mladih Opatijaca u posljednjih mjesec dana. Šlag na tortu za većinu igrača trenera Damira Glavana trebao bi doći na završnici kupa za nade koja će se odigrati krajem srpnja na bazenima Kantrida.