Kvalifikacije za kup Hrvatske : Mlađi juniori poraženi i u uzvratnoj utakmici protiv Medveščaka

6_memorijalni_medunarodni_vaterpolo_turnir_krunoslav_brguljan_2015

Sva četiri opatijska gola djelo su Tina Brubnjaka dok je kod Medveščaka najučinkovitiji bio četverostruki strijelac Lipej.

Volosko – Mlađi juniori Vaterpolo kluba Opatija nisu se uspjeli kvalificirati na završni turnir kupa Hrvatske. Nakon poraza u prvoj utakmici odigranoj u Voloskom, igrači predvođeni trenerom Kancijanićem izgubili su i u uzvratu na Šalati rezultatom 12 : 4.Zagrepčani su pitanje prolaza riješili već u prvih osam minuta koje su riješili u svoju korist rezultatom 4 : 0, a Opatijci su svoj prvi gol postigli tek na polovici druge četvrtine.

Zagreb, bazen na Šalati
Uzvratna utakmica majstorice za plasman na završnicu kupa Hrvatske za mlađe juniore
Medveščak : Opatija 12 : 4 ( 4 : 0, 3 : 3, 2 : 1, 3 : 0 )

Suci : Borna Hrestak i Matija Begić ( oba Zagreb )

Medveščak : Matok, Legović 2, Iličić 2, Lipej 4, Pavlinić, Šeler, Čutura 1, Korabek, Žuvela, Krvavica 1, Grubišić 1, Vojnović, Mandić, Škiljić 1
Trener : Alan Medić

Opatija : Popović, Krapić, Tončić, Vucelić, Rajkovača, Skolaris, Grubješić, Brubnjak 4, Saftić, Ivanković, Latin, Butorac, Škarpa, Kerik
Trener : Danijel Kancijanić