Kvalifikacije za kup Hrvatske : Kadeti poraženi u obje utakmice majstorice

vaterpolo_nade_2014_kantrida (1)

U prvom susretu odigranom na Kantridi Opatijci su iako oslabljeni neigranjem trojice igrača iz startne sedmorke vodili u skoro dvije trećine utakmice da bi gosti sve preokrenuli u posljednjih sedam minuta te na uzvrat otišli sa velika četiri pogotka prednosti.

Volosko – Kadeti Vaterpolo kluba “Opatija“ nisu uspjeli u naumu da se kroz dvije utakmice majstorice protiv zagrebačkog Medveščaka plasiraju na završni turnir kupa Hrvatske.

S druge strane utakmicu u Zagrebu odlučio je neobjašnjivo slab ulazak u igru izabranika trenera Damira Glavana koji su prvu četvrtinu izgubili sa nestvarnih 7 : 1 da bi se tek tada probudili i u nastavku pokazali pravo lice. U posljednjim sekundama čak su imali i veliku priliku za poravnanje rezultata međutim udarac Šimca sa samo nekoliko metara uspio je obraniti domaći vratar.