Kadeti Zameta osvojili turnir u Dubaiju

Kadeti Zameta u Dubaiu

Treba istaknuti i da je igrač Zameta, Tin Lučin, najbolji igrač kadetskog prvenstva, osvojio srebrnu medalju s Hrvatskom kadetskom reprezentacijom na Europskom prvenstvu.

Rijeka – Kadeti rukometnog kluba Zamet pobijedili su na međunarodnom turniru u Dubaiju koji je održan od 14. do 21. kolovoza. Aktualni prvaci Hrvatske u 2000. godištu, predvođeni trenerom Igorom Marijanovićem na turniru su upisali pet pobjeda u isto toliko utakmica.

Zamećani su u skupini upisali pobjede protiv ekipe Al Nasr-Dubai 24:9, danske ekipe 15:10 te protiv domaće ekipe Dubaija 26:7. U polufinalu turnira Zamet je sladao francusku ekipu Marseillea rezultatom 23.13, a u finalu Šveđane rezultatom 28:16.

Treba istaknuti i da je igrač Zameta, Tin Lučin, najbolji igrač kadetskog prvenstva, osvojio srebrnu medalju s Hrvatskom kadetskom reprezentacijom na Europskom prvenstvu koje je održano u Hrvatskoj od 11. do 21. kolovoza i na kojemu je sudjelovalo 16 najboljih europskih kadetskih momčadi.