Izbori za mjesne odbore – službeni rezultati @ Opatija

opatija3…prvi objavljujemo službene rezultate koje možete pročitati u nastavku teksta…
…svaki Mjesni odbor pojedinačno, zastupljen je sa svojim grafičkim prikazom…

Opatija – Građani Opatije, odnosno stanovnici 13 mjesnih odbora odabrali su jučer svoje predstavnike koji će zastupati njihove interese kroz Vijeća mjesnih odbora.
Podsjetimo, iako na području Grada Opatije postoji 15 mjesnih odbora, izbori se u Opriču provode izdvojeno, zbog kasnijeg konstituiranja mjesnog odbora, a na Belvederu su poništeni zbog pogrešnih biračkih listića. Kršenje izborne šutnje prijavila je Akcija mladih na Tošini, i Nezavisna lista Christiana Tominića u Voloskom.
Kurioziteta radi, dva ‘najzanimljivija rezultata’ ostvarena su u Iki i Dobreću. PGS je dobio pet glasova, dok je IDS dobio samo tri, a kad se uzme u obzir, da je po listi bilo prijavljeno sedam osoba – rezultat postaje još zanimljiviji.
Birališta su bila otvorena od 8 do 19 sati, a u nastavku pročitajte službene rezultate izbora po mjesnim odborima.
postotak_izlaska_tbl
br_canova_tbl
Izborno povjerenstvo Grada Opatije, nakon zbrajanja rezultata glasovanja na biračkim mjestima na kojima su izbori za članove vijeća mjesnih odbora provedeni dana 15. svibnja 2011. godine, utvrnuje slijedeće rezultate glasovanja:
1. MJESNI ODBOR DOBREĆ
Izborna jedinica ima ukupno 352 birača.
Glasovanju je pristupilo 114 ili 32,4%, i to prema izvodu iz popisa birača 114, a prema potvrdi 0.
Važećih listića za izbor članova vijeća mjesnih odbora bilo je 112.
Nevažećih listića za izbor članova vijeća mjesnog odbora bilo je 2.
Utvrneni su slijedeći rezultati glasovanja:
1. Lista HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA -HDZ dobila je 11 glasova, te je ukupno ostvarila 0 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR -IDS dobila je 3 glasova, te je ukupno ostvarila 0 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
3. Lista NEZAVISNA LISTA MORENA NEGRIĆA dobila je 61 glasova, te je ukupno ostvarila 4 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
4. Lista SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE -SDP dobila je 37 glasova, te je ukupno ostvarila 3 mjesto-a u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrnuje se da suuVijeće Mjesnog odbora DOBREĆ izabrani:
1. MORENO NEGRIĆ, Hrvat, Dobreć, Dobreć 43/A, (nez.lista M.Negrića)
2. IGOR RAVNIĆ, Hrvat, Dobreć, Dobreć 23/A, (nez.lista M.Negrića)
3. MARIO JAKOTIĆ, Hrvat, Dobreć, Dobreć 33, (nez.lista M.Negrića)
4. ZORAN PERIŠIĆ, Hrvat, Dobreć, Dobreć 60, (nez.lista M.Negrića)
5. Dr.sc. LORENA BAŠAN, Hrvatica, Dobreć, Dobreć 88, (lista SDP)
6. GORDAN FILINIĆ, dipl.ing, Hrvat, Dobreć, Dobreć 61, (lista SDP)
7. EDITA TURKOVIĆ, Hrvatica, Dobreć, Dobreć 69, (lista SDP)
mo_dobrec
2. MJESNI ODBOR IČIĆI
Izborna jedinica ima ukupno 866 birača.
Glasovanju je pristupilo 201 ili 23,2%, i to prema izvodu iz popisa birača 200, a prema potvrdi 1.
Važećih listića za izbor članova vijeća mjesnih odbora bilo je 199.
Nevažećih listića za izbor članova vijeća mjesnog odbora bilo je 2.
Utvrneni su slijedeći rezultati glasovanja:
1. Lista HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA -HDZ dobila je 14 glasova, te je ukupno ostvarila 0 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR dobila je 118 glasova, te je ukupno ostvarila 5 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
3. Lista SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE -SDP dobila je 67 glasova, te je ukupno ostvarila 2 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrnuje se da su uVijeće Mjesnog odbora IČIĆI izabrani:
1. MARIN STARČIĆ, Hrvat, Ičići, Poljanska cesta 63, (lista IDS)
2. JOSIP PEČEK, Hrvat, Ičići, Omladinska 16, (lista IDS)
3. EDUARD GRIZILO, Hrvat, Ičići, Poljanska cesta 58, (lista IDS)
4. SANDRA GRČEVIĆ, Hrvatica, Ičići, Poljanska cesta 23, (lista IDS)
5. IGOR KORIĆ, Hrvat, Ičići, Brdo 18/d, (lista IDS)
6. JANKO MARIN, Hrvat, Ičići, Mornarska 20, (lista SDP)
7. RENATO KINKELA, Hrvat, Ičići, Brdo 31, (lista SDP)
mo_icici
3. MJESNI ODBOR IKA
Izborna jedinica ima ukupno 368 birača.
Glasovanju je pristupilo 160 ili 43,5%, i to prema izvodu iz popisa birača 160, a prema potvrdi 0.
Važećih listića za izbor članova vijeća mjesnih odbora bilo je 158.
Nevažećih listića za izbor članova vijeća mjesnog odbora bilo je 2.
Utvrneni su slijedeći rezultati glasovanja:
1. Lista AKCIJA MLADIH dobila je 32 glasova, te je ukupno ostvarila 1 mjesto u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR -IDS dobila je 19 glasova, te je ukupno ostvarila 1 mjesto u vijeću mjesnog odbora.
3. Lista NEZAVISNA LISTA ANTONA ZAHEJA dobila je 66 glasova, te je ukupno ostvarila 3 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
4. Lista PRIMORSKO-GORANSKI SAVEZ -PGS dobila je 5 glasova, te je ukupno ostvarila 0 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
5. Lista SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE -SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA -HSU (koalicija) dobila je 36 glasova, te je ukupno ostvarila 2 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrnuje se da suuVijeće Mjesnog odbora IKA izabrani:
1. DAVOR BLAŽENIĆ, Hrvat, Ika, Borisa Zdrinšćaka 1, (lista AM)
2. RADOVAN TRINAJSTIĆ, Hrvat, Ika, Borisa Zdrinšćaka 12, (lista IDS)
3. ANTON ZAHEJ, Hrvat, Ika, Primorska 12, nositelj liste, (nez.lista A.Zaheja)
4. TOMISLAV DIJAN, Hrvat, Ika, Primorska 43, (nez.lista A.Zaheja)
5. NEREO CRNIĆ, Hrvat, Ika, Antona Brubnjaka 7, (nez.lista A.Zaheja)
6. EMIL PRISKIĆ, Hrvat, Ika, Borisa Zdrinšćaka 16, (lista SDP-HSU)
7. DUŠAN KADMEN, Hrvat, Ika, Primorska 1, (lista SDP-HSU)
mo_ika_isp
4. MJESNI ODBOR OPATIJA -BELVEDER
Izborna jedinica ima ukupno 897 birača.
Glasovanje na biračkom mjestu prekinuto je u 10.20 sati (do kada je na biralište izašlo 26 birača), te su izbori poništeni radi pogrešno odštampanih glasačkih listića
5. MJESNI ODBOR OPATIJA -CENTAR I
Izborna jedinica ima ukupno 1202 birača.
Glasovanju je pristupilo 180 ili 15%, i to prema izvodu iz popisa birača 180, a prema potvrdi 0.
Važećih listića za izbor članova vijeća mjesnih odbora bilo je 178.
Nevažećih listića za izbor članova vijeća mjesnog odbora bilo je 2.
Utvrneni su slijedeći rezultati glasovanja:
1. Lista AKCIJA MLADIH -AM dobila je 27 glasova, te je ukupno ostvarila 1 mjesto u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA -HDZ dobila je 18 glasova, te je ukupno ostvarila 0 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
3. Lista ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR -IDS dobila je 48 glasova, te je ukupno ostvarila 2 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
4. Lista PRIMORSKO-GORANSKI SAVEZ -PGS dobila je 11 glasova, te je ukupno ostvarila 0 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
5. Lista SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE -SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA LIBERALNI DEMOKRATI -HNS (koalicija) dobila je 74 glasova, te je ukupno ostvarila 4 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrnuje se da su u Vijeće Mjesnog odbora OPATIJA -CENTAR I izabrani:
1. ROBERT KURELIĆ, Hrvat, Opatija, Maršala Tita 120, (lista AM)
2. RINO RAVNIĆ, Hrvat, Opatija, Stubište Dražica 1, nositelj liste, (lista IDS)
3. EGIDIO ZOVIĆ, nacionalnost -nije se izjasnio, Opatija, Maršala Tita 108, (lista IDS)
4. DUŠAN MUŠĆO, Hrvat, Opatija, Eugena Kumičića 3, nositelj liste, (lista SDP-HNS)
5. LOREDANA GLUHAK, Hrvatica, Opatija, Radnička 10, (lista SDP-HNS)
6. VEČESLAV GRŽINIĆ, Hrvat, Opatija, Jurja Dobrile 12, (lista SDP-HNS)
7. IVONE ŠABARIĆ RUBEŠA, Hrvatica, Opatija, Maršala Tita 114/2, (lista SDP-HNS)
mo_centar_1
6. MJESNI ODBOR OPATIJA -CENTAR II
Izborna jedinica ima ukupno 976 birača.
Glasovanju je pristupilo 85 ili 8,7%, i to prema izvodu iz popisa birača 85, a prema potvrdi 0.
Važećih listića za izbor članova vijeća mjesnih odbora bilo je 82.
Nevažećih listića za izbor članova vijeća mjesnog odbora bilo je 3.

Utvrneni su slijedeći rezultati glasovanja:
1. Lista HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA -HDZ dobila je 14 glasova, te je ukupno ostvarila 1 mjesto u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR -IDS, HRVATSKA NARODNA STRANKA -LIBERALNI DEMOKRATI -HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA -HSU (koalicija) dobila je 27 glasova, te je ukupno ostvarila 2 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
3. Lista SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE -SDP dobila je 41 glasova, te je ukupno ostvarila 4 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrnuje se da su u Vijeće Mjesnog odbora OPATIJA -CENTAR II izabrani:
1. ANICA AŠČIĆ-GUDELJEVIĆ, Hrvatica, Opatija, Stubište Marušinac 5, nositelj liste, (lista HDZ)
2. RENATO SURIĆ, Hrvat, Opatija, Šetalište Carmen Sylve 21,, (lista IDS-HNS-HSU)
3. ZORICA ŠAIN, nacionalnost – nije se izjasnila, Opatija, Emila Bošnjaka 12, (lista IDS-HNS-HSU)
4. VILMA TROŠELJ ŽIVANOVIĆ, Hrvatica, Opatija, Put za Trbuhovac 4, (lista SDP)
5. LIDIJA BAGARIĆ, Hrvatica, Opatija, Put za Trbuhovac 4, (lista SDP)
6. DENIS BOLIĆ, Hrvat, Opatija, Put u Bregi 25, (lista SDP)
7. PETRA ADELAJDA MIRKOVIĆ, Hrvatica, Opatija, Stubište Marušinac 24, (lista SDP)
mo_centar_2
7. MJESNI ODBOR OPATIJA -KOSOVO
Izborna jedinica ima ukupno 1019 birača.
Glasovanju je pristupilo 190 ili 18,6%, i to prema izvodu iz popisa birača 190, a prema potvrdi 0.
Važećih listića za izbor članova vijeća mjesnih odbora bilo je 189.
Nevažećih listića za izbor članova vijeća mjesnog odbora bilo je 1.
Utvrneni su slijedeći rezultati glasovanja:
1. Lista HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA -HDZ dobila je 36 glasova, te je ukupno ostvarila 1 mjesto u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA -HSU, HRVATSKA NARODNA STRANKA LIBERALNI DEMOKRATI -HNS (koalicija) dobila je 29 glasova, te je ukupno ostvarila 1 mjesto u vijeću mjesnog odbora.
3. Lista ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR dobila je 17 glasova, te je ukupno ostvarila 0 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
4. Lista PRIMORSKO-GORANSKI SAVEZ -PGS dobila je 20 glasova, te je ukupno ostvarila 1 mjesto u vijeću mjesnog odbora.
5. Lista SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE -SDP dobila je 87 glasova, te je ukupno ostvarila 4 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrnuje se da su u Vijeće Mjesnog odbora OPATIJA -KOSOVO izabrani:
1. PETAR PEKAR, Hrvat, Opatija, Kosićevo 8, (lista HDZ)
2. ALDO SIMPER, Hrvat, Opatija, Davorina Trinajstića 2, (lista HSU-HNS)
3. DORA LUKSETIĆ, Hrvatica, Opatija, Kosovo 9, (lista PGS)
4. DUŠAN KOTUR, nacionalnost – nije se izjasnio, Opatija, Davorina Trinajstija 1, (lista SDP)
5. BRANKO MOČIBOB, Hrvat, Opatija, Kosićevo 3, (lista SDP)
6. MILAN KOROLIJA, Srbin, Opatija, Castel San Pietro Terme 3, (lista SDP)
7. ANTE ZEKIĆ, Hrvat, Opatija, Kosićevo 8, (lista SDP)
mo_kosovo
8. MJESNI ODBOR OPATIJA -PUNTA KOLOVA
Izborna jedinica ima ukupno 532 birača.
Glasovanju je pristupilo 93 ili 17,5%, i to prema izvodu iz popisa birača 93, a prema potvrdi 0.
Važećih listića za izbor članova vijeća mjesnih odbora bilo je 92.
Nevažećih listića za izbor članova vijeća mjesnog odbora bilo je 1.
Utvrneni su slijedeći rezultati glasovanja:
1. Lista HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA (HDZ) dobila je 6 glasova, te je ukupno ostvarila 0 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
2. DEMOKRATSKI SABOR -IDS (koalicija) dobila je 26 glasova, te je ukupno ostvarila 1 mjesto u vijeću mjesnog odbora.
3. Lista NEZAVISNA LISTA MARKA OREŠKOVIĆA dobila je 27 glasova, te je ukupno ostvarila 2 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
4. Lista SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE -SDP dobila je 33 glasova, te je ukupno ostvarila 2 mjesto-a u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrnuje se da su u Vijeće Mjesnog odbora OPATIJA – PUNTA KOLOVA izabrani:
1. KSENIJA BAŽDARIĆ, Hrvatica, Opatija, Nova cesta 127, (lista HNS-IDS)
2. MARKO OREŠKOVIĆ, Hrvat, Opatija, Stanka Jurdane 4, (nez.lista M.Oreškovića)
3. ANĐELKA KUSTURIN, Hrvatica, Opatija, Antona Raspora 28, (nez.lista M.Oreškovića)
4. LJILJANA KARABAIĆ, Hrvatica, Opatija, Antona Mihića 32, (lista SDP)
5. NATAŠA TOMIĆ, Hrvatica, Opatija, Antona Raspora 6, (lista SDP)
mo_punta_kolova
9. MJESNI ODBOR OPATIJA -TOŠINA
Izborna jedinica ima ukupno 806 birača.
Glasovanju je pristupilo 170 ili 21,1%, i to prema izvodu iz popisa birača 170, a prema potvrdi 0.
Važećih listića za izbor članova vijeća mjesnih odbora bilo je 168.
Nevažećih listića za izbor članova vijeća mjesnog odbora bilo je 2.
Utvrneni su slijedeći rezultati glasovanja:
1. Lista AKCIJA MLADIH -AH dobila je 48 glasova, te je ukupno ostvarila 1 mjesto u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA -HDZ dobila je 15 glasova, te je ukupno ostvarila 0 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
3. Lista ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR -IDS dobila je 75 glasova, te je ukupno ostvarila 3 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
4. Lista SOCIJADEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE -SDP, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA -HSU (koalicija) dobila je 30 glasova, te je ukupno ostvarila 1 mjesto u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrnuje se da su u Vijeće Mjesnog odbora OPATIJA -TOŠINA izabrani:
1. ADRIANO UKOVIĆ, Hrvat, Opatija, Giuseppea Verdia 11, (lista AH)
2. ANTONIJA MANESTAR, nije se izjasnila, Opatija, Giuseppea Verdia 21, (lista IDS)
3. JADRAN RUBEŠA, Hrvat, Opatija, Giuseppea Verdia 21, (lista IDS)
4. KRISTIJAN KOMEL, Hrvat, Opatija, Put uz Dol 8, (lista IDS)
5. IVAN VIDAKOVIĆ, Hrvat, Opatija, Dr. Ivana Poščića 33, (lista SDP-HSU)
mo_tosina
10. MJESNI ODBOR OPATIJA -VASANSKA
Izborna jedinica ima ukupno 808 birača.
Glasovanju je pristupilo 145 ili 17,9%, i to prema izvodu iz popisa birača 145, a prema potvrdi 0.
Važećih listića za izbor članova vijeća mjesnih odbora bilo je 140.
Nevažećih listića za izbor članova vijeća mjesnog odbora bilo je 5.
Utvrneni su slijedeći rezultati glasovanja:
1. Lista HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA -HDZ dobila je 16 glasova, te je ukupno ostvarila 0 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR -IDS dobila je 73 glasova, te je ukupno ostvarila 4 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
3. Lista SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE -SDP dobila je 51 glasova, te je ukupno ostvarila 3 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrnuje se da su u Vijeće Mjesnog odbora OPATIJA -VASANSKA izabrani:
1. MLADEN ŽIGULIĆ, Hrvat, Opatija, Stubište Baredi 5, nositelj liste, (lista IDS)
2. EDUARDA PETZ, Hrvatica, Opatija, Stubište Baredi 7, (lista IDS)
3. NATAŠA SINČIĆ-PEJATOVIĆ, Hrvatica, Opatija, Joakima Rakovca 19, (lista IDS)
4. MILENA MILINKOVIĆ JELETIĆ, Srpkinja, Opatija, Joakima Rakovca 15, (lista IDS)
5. MILOVAN ŠEPIĆ, Hrvat, Opatija, Maršala Tita 180,, (lista SDP)
6. LJUBAN STARIVLAH, nacionalnost – nije se izjasnio, Opatija, Veprinački put 18, (lista SDP)
7. VESNA KUČAN, Hrvatica, Opatija, Maršala Tita 180, (lista SDP)
mo_vasanska
11. MJESNI ODBOR OPATIJA -VOLOSKO
Izborna jedinica ima ukupno 800 birača.
Glasovanju je pristupilo 267 ili 33,4%, i to prema izvodu iz popisa birača 267, a prema potvrdi 0.
Važećih listića za izbor članova vijeća mjesnih odbora bilo je 261.
Nevažećih listića za izbor članova vijeća mjesnog odbora bilo je 6.
Utvrneni su slijedeći rezultati glasovanja:
1. Lista HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA -HDZ dobila je 15 glasova, te je ukupno ostvarila 0 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR -IDS dobila je 92 glasova, te je ukupno ostvarila 3 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
3. Lista NEZAVISNA LISTA CHRISTIANA TOMINIĆA dobila je 113 glasova, te je ukupno ostvarila 3 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
4. Lista SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE -SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA LIBERALNI DEMOKRATI -HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA -HSU (koalicija) dobila je 41 glasova, te je ukupno ostvarila 1 mjesto u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrnuje se da su u Vijeće Mjesnpg odbora OPATIJA -VOLOSKO izabrani:
1. O’BRIEN SCLAUNICH, Hrvat, Opatija, Andrije Štangera 45, (lista IDS)
2. MIROSLAV SOMBORAC, Hrvat, Opatija, Dr. Andrije Mohorovičića 38, (lista IDS)
3. DAMIR DUJMIĆ, Hrvat, Opatija, Andrije Štangera 18, (lista IDS)
4. CHRISTIAN TOMINIĆ, Hrvat, Opatija, Črnikovica 6, (nez.lista C.Tominića)
5. VILIM SUŠANJ, Hrvat, Opatija, Skradinj 2, (nez.lista C.Tominića)
6. IRENA RADOVANOVIĆ, Hrvatica, Opatija, Dr. Ivana Poščića 9/2, (nez.lista C.Tominića)
7. JOSIP DEDIĆ, Hrvat, Opatija, Dr. Andrije Mohorovičića 34, (lista SDP-HNS-HSU)
mo_volosko
12. MJESNI ODBOR POBRI
Izborna jedinica ima ukupno 1002 birača.
Glasovanju je pristupilo 122 ili 12,2%, i to prema izvodu iz popisa birača 122, a prema potvrdi 0.
Važećih listića za izbor članova vijeća mjesnih odbora bilo je 120.
Nevažećih listića za izbor članova vijeća mjesnog odbora bilo je 2.
Utvrneni su slijedeći rezultati glasovanja:
1. Lista HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA -HDZ dobila je 16 glasova, te je ukupno ostvarila 1 mjesto u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR -IDS dobila je 46 glasova, te je ukupno ostvarila 3 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
3. Lista SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE -SDP, HRVATSKA NARODNA STRANKA LIBERALNI DEMOKRATI -HNS, HRVATSKA STRANKA UMIROVLJENIKA -HSU (koalicija) dobila je 58 glasova, te je ukupno ostvarila 3 mjesto-a u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrnuje se da su u Vijeće Mjesnog odbora POBRI izabrani:
1. JURE KRIŠTO, Hrvat, Pobri, Dragi 9/b, (lista HDZ)
2. VILIM SIMONE, Talijan, Pobri, Varljenska cesta 3, (lista IDS)
3. EDUARD SELAK, Hrvat, Pobri, Pobarska cesta 4, (lista IDS)
4. PAOLO JAKOVAŠIĆ, Hrvat, Pobri, Dragi 6/c, (lista IDS)
5. Doc.dr.sc. VIKTOR PERŠIĆ dr. med, Hrvat, Pobri, Pužev breg 6/b, (lista SDP-HNS-HSU)
6. DANKO ŽITINIĆ, Hrvat, Pobri, Pužev breg 33, (lista SDP-HNS-HSU)
7. MARKO LOVRETIĆ, Hrvat, Pobri, Dragi 6, (lista SDP-HNS-HSU)
mo_pobri
13. MJESNI ODBOR POLJANE
Izborna jedinica ima ukupno 521 birača.
Glasovanju je pristupilo 141 ili 27,1%, i to prema izvodu iz popisa birača 141, a prema potvrdi 0.
Važećih listića za izbor članova vijeća mjesnih odbora bilo je 139.
Nevažećih listića za izbor članova vijeća mjesnog odbora bilo je 2.
Utvrneni su slijedeći rezultati glasovanja:
1. Lista ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR -IDS dobila je 39 glasova, te je ukupno ostvarila 2 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista NEZAVISNA LISTA SREĆKA PUHARA -FRANCIKIN dobila je 24 glasova, te je ukupno ostvarila 1 mjesto u vijeću mjesnog odbora.
3. Lista NEZAVISNA LISTA DANIJELA STARAJA dobila je 61 glasova, te je ukupno ostvarila 4 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
4. Lista SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE -SDP dobila je 15 glasova, te je ukupno ostvarila 0 mjesto-a u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrnuje se da su u Vijeće Mjesnog odbora POLJANE izabrani:
1. DUŠAN BLAŽIĆ, Hrvat, Poljane, Ladeti 48, (lista IDS)
2. SILVIJA PUHAR, Hrvatica, Poljane, Poljane 40, (lista IDS)
3. SREĆKO PUHAR -FRANCIKIN, Hrvat, Poljane, Šori 113, (nez.lista S.Puhara)
4. DANIJEL STARAJ, Hrvat, Poljane, Korići 176/a, (nez.lista D.Staraja)
5. LUCIJA KLANJAC, Hrvatica, Poljane, Šori 112, (nez.lista D.Staraja)
6. DINO SUŠANJ, Hrvat, Poljane, Strmice 192/a, (nez.lista D.Staraja)
7. ZORAN ŽIGANTO, Hrvat, Poljane, Ladeti 57, (nez.lista D.Staraja)
mo_poljane
14. MJESNI ODBOR VEPRINAC – UČKA
Izborna jedinica ima ukupno 970 birača.
Glasovanju je pristupilo 343 ili 35,4%, i to prema izvodu iz popisa birača 343, a prema potvrdi 0.
Važećih listića za izbor članova vijeća mjesnih odbora bilo je 340.
Nevažećih listića za izbor članova vijeća mjesnog odbora bilo je 3.
Utvrneni su slijedeći rezultati glasovanja:
1. Lista AKCIJA MLADIH -AM dobila je 146 glasova, te je ukupno ostvarila 4 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
2. Lista HRVATSKA DEMOKRATSKA ZAJEDNICA -HDZ dobila je 16 glasova, te je ukupno ostvarila 0 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
3. Lista ISTARSKI DEMOKRATSKI SABOR -IDS dobila je 90 glasova, te je ukupno ostvarila 2 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
4. Lista NEZAVISNA LISTA BORISA NAČINOVIĆA-UČKARA dobila je 35 glasova, te je ukupno ostvarila 0 mjesta u vijeću mjesnog odbora.
5. Lista SOCIJALDEMOKRATSKA PARTIJA HRVATSKE -SDP dobila je 53 glasova, te je ukupno ostvarila 1 mjesto u vijeću mjesnog odbora.
Slijedom navedenog utvrnuje se da su u Vijeće Mjesnog odbora VEPRINAC – UČKA izabrani:
1. IGOR PUŽ, Hrvat, Veprinac, Pehji 2, (lista AM)
2. LUCIJANO BLAŽENIĆ, Hrvat, Veprinac, Balači 16, (lista AM)
3. KRISTIJAN KRŠANAC, Hrvat, Veprinac, Zatka 23, (lista AM)
4. SANDI KRŠANAC, Hrvat, Veprinac, Zatka 23, (lista AM)
5. BORIS RUMAC, Hrvat, Veprinac, Tumpići 8, (lista IDS)
6. NEVIO ŽELEZNIK, Hrvat, Veprinac, Zatka 4, (lista IDS)
7. DALIBOR BRUBNJAK, Hrvat, Veprinac, Zubinići 160, (lista SDP)
mo_veprinac_ucka
Nikola Cvjetović, David Kurti / Liburnija.net
Vezane vijesti:
LIVE: Održani izbori za mjesne odbore @ Opatija
Poništeni izbori za MO @ Belveder
Vodič kroz izbore za mjesne odbore (četvrti dio)
Vodič kroz izbore za mjesne odbore (treći dio)
Vodič kroz izbore za mjesne odbore (drugi dio)
Vodič kroz izbore za mjesne odbore (prvi dio)
Kandidacijske liste za mjesne odbore (2) @ Opatija
Objavljene kandidacijske liste za mjesne odbore @ Opatija
___________________________________________________________________________________________
Portal Liburnija.net; Vaše novosti iz Liburnije – Opatija, Kastav, Matulji, Lovran i Mošćenička Draga

error: Content is protected !!