Veselje u Old school pubu

Česi su nam zabili i drugi gol, a sramoćenje i optužbe su krenule, pritom bacivši igru reprezentacije u drugi plan, dok je kratkotrajno veselje zamijenilo ogorčenje. Atmosferu s Liburnije, koja je prošla bez incidenata za razliku od Francuske, možete pogledati u foto galeriji na ovom linku.

Caffe bar Amadeus

Opatija – Gorak okus kod mnogobrojnih navijača i ljubitelja najvažnije sporedne stvari na svijetu ostavio je jučerašnji susret protiv Češke u drugom kolu skupine D ovogodišnjeg Europskog prvenstva. Iako smo poveli i igrali solidno, sramotna događanja koja su priredili pojedini navijači u samoj završnici susreta, rezultirao je prekidom utakmice nakon čega je sve ‘krenulo naopako’.

U tih posljednjih 15 minuta došlo je do prave drame – prvo je Rosicky u 76. minuti zabio za 1:2, potom su nekoliko minuta prije kraja huligani na dijelu tribine s hrvatskim navijačima zasuli teren bakljama i izazvali prekid, da bi u sudačkoj nadoknadi Vida igrao rukom i Česima darovao penal., kojeg je sigurno realizirao Necid.

Kockice su preplavile Opatiju

Izvještaj iz Saint-Etiennea koji smo jučer objavili prije početka utakmice razveselio je brojne naše čitatelje koji su svoj ‘trenutak navijačkog ludila’ potražili u brojnim kafićima diljem Liburnije.

Jučerašnja atmosfera koja je vladala na ulicama diljem Liburnijskog kraja, ponudila je tračak optimizma i potisnula dnevno političke teme u drugi plan, a ljubitelji nogometa okupirali su brojne ugostiteljske objekte. Tako smo nakon dugo vremena u Opatiji imali prilike vidjeti krcate terase brojnih kafića i barova, a ista ‘slika’ mogla se vidjeti i u Voloskom te Lovranu.

Atmosferu s Liburnije, koja je prošla bez incidenata za razliku od Francuske, možete pogledati u foto galeriji na ovom linku.