1.B HVL : Poraz seniora u Zadru

Arhiva

Arhiva

Utakmica je bila veoma zanimljiva za gledanje jer su se dvije momčadi tijekom cijelog susreta izmjenjivale u vodstvu, pa na kraju ipak ostaje žal za barem jednim bodom, jer su ga po prikazanom igrači trenera Danijela Kancijanića sigurno zaslužili.

Zadar – Niti na svom drugom ovogodišnjem gostovanju opatijski vaterpolisti nisu uspjeli doći do bodova te su nakon poraza u Splitu pognutih glava napustili i plivalište na Višnjiku.

Zadrani su u završnici susreta jednostavno uzeli ponuđeno i zabilježili pobjedu kojom su ostali u samom vrhu prvenstvene ljestvice. Naime, Opatijci su u posljednjih pet minuta ušli sa prednošću od 10 : 8 kada inače do tada solidna obrana na čelu sa vratarom Čudinom pravi nekoliko vezanih grešaka, pa domaći vaterpolisti ekspresno, u samo minutu i dvadeset sekundi, preokreću rezultat.

Inače, utakmica je bila veoma zanimljiva za gledanje jer su se dvije momčadi tijekom cijelog susreta izmjenjivale u vodstvu, pa na kraju ipak ostaje žal za barem jednim bodom, jer su ga po prikazanom igrači trenera Danijela Kancijanića sigurno zaslužili.