1.B HVL : Pobjeda nad Šibenikom

Arhiva

Arhiva

Kod domaćih uz sigurnog Čudinu na golu treba istaći sve igrače koji su ravnomjerno raspodijelili napadački, ali i obrambeni učinak.

Volosko – U 4.kolu 1.B HVL, u svojevrsnoj reprizi utakmica kvalifikacija za ulazak u 1.HVL, opatijski vaterpolisti još jednom su uvjerljivo svladali momčad Šibenika rezultatom 14 : 8.

Obje momčadi su u odnosu na sraz odigran u lipnju prošle godine doživjele velike igračke promjene te se stoga prije utakmice nije moglo predvidjeti koja ekipa je favorit.Međutim već nakon prvih osam minuta postalo je jasno da gosti niti ovaj puta neće doći do pobjede jer su Opatijci uraganski krenuli i nakon prve četvrtine već imali prednost od 4 : 0.

U nastavku utakmice ista priča, Opatijci strpljivo grade svoju prednost dok gosti kako vrijeme odmiče sve više i više srljaju u napadu pa igrači trenera Kancijanića na ulasku u posljednju četvrtinu dolaze do visokih 11 : 3.

U posljednjoj četvrtini oba trenera daju priliku igračima sa manjom minutažom pa Šibenčani uspijevaju taj dio riješiti u svoju korist i time ublažiti katastrofu.