1.B HVL : Opatijci novim bodovima stigli na korak od cilja

Arhiva

Arhiva

Tijekom cijelog susreta domaći vaterpolisti su imali prednost, a uporni gosti pružali žestok otpor sve do poluvremena na kojem je rezultat glasio 4 : 2.

Rijeka – Opatijski vaterpolisti zabilježili su novu domaću pobjedu kojom su došli na korak od doigravanja za prvaka 1.B Hrvatske vaterpolske lige.

U uvijek tvrdom i neizvjesnom lokalnom derbiju protiv rovinjskog Delfina, Opatijci su teže nego što se očekivalo svladali svog suparnika rezultatom 13 : 7. Tijekom cijelog susreta domaći vaterpolisti su imali prednost, a uporni gosti pružali žestok otpor sve do poluvremena na kojem je rezultat glasio 4 : 2.

U trećoj četvrtini, nakon isključenja glavnog trenera Šimca i njegovog pomoćnika Samca, Opatijci golovima Vrlića, Štokića i dva puta Martinčića odlaze na nedostižnih 10 : 4.Tako stečenu prednost rutinski su sačuvali u posljednjoj četvrtini koja je završila sa miroljubivih 3 : 3.